Mam na imię Weronika. Mój rocznik to 95 więc jeszcze starość mnie nie dotyczy :) Od dawna interesuję się fotografią. Od ok. roku jestem samoukiem i sama się szkole. Wiele rzeczy nauczyłam się w tym czasie, ale byłam, jestem i będę amatorem, który z każdym zdjęciem uczy się czegoś nowego. Fotografia to dla mnie pasja, hobby, dzięki któremu na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Uwielbiam robić zdjęcia i bawić się w różnych programach do ich obróbki. Moimi najczęstszymi modelami są moje pieski: Daffi i  Spajk, natura, jedzenie i przedmioty martwe. Modelami w fotografii portretowej są zwierzaki i  moi znajomi.

Interesuje się także muzyką, filmem i sztuką. Lubię pisać artykuły i wiersze, a także robić różne handmade. Uwielbiam zwierzęta i naturę. Moim marzeniem jest być dobrym fotografem w przyszłości, zagrać w filmie (ale tylko jednym, najlepiej w horrorze albo jakimś psychologicznym, ewentualnie w teledysku z określoną historią) i założyć własną fundację.

W 2014 roku skończyłam liceum o profilu humanistyczno-pedagogicznym i zdałam maturę. W 2015 roku wybieram się na studia, aczkolwiek na razie nie jestem na 100% zdecydowana co do kierunku. Chciałabym pomagać ludziom, więc myślę, że w tym kierunku pójdę.


0 komentarze: